Wesprzyj nas!

Lista potrzebnych rzeczy
Konto do wpłat

werkzeug

Chcesz nas wesprzeć, a mieszkasz w okolicy?

Świetnie byłoby, gdybyś dołączył(a) do naszej listy kontaktów w sprawie wody. Na miejscu nie mamy dostępu do bieżącej wody ani prądu, możliwość korzystania z wody lub naładowania urządzeń elektronicznych jest dla nas ważna. Ucieszy nas też możliwość skorzystania z prysznica. Zjaw się na okupacji, lub napisz do nas maila.

Kolejna rzecz: Na głodnego rewolucji nie będzie! Jeśli np. pracujesz w sklepie spożywczym albo gospodarstwie rolnym, możesz przeznaczyć dla nas żywność, której się pozbywacie.

Poza tym dysponujemy systemem powiadomień SMS-owych, za pośrednictwem którego damy znać, jeśli policja przystąpi do próby eksmisji. W takim wypadku jest bardzo ważne, by ludzie nie zaangażowani bezpośrednio w okupację byli obecni i pokazali mundurowym, że patrzą im na ręce. Aby dopisać się do systemu powiadomień, wystarczy wpisać numer w zakładkę po lewej.

Ponadto do budowy i majsterkowania potrzebne będą materiały. Spójrz po prostu na naszą listę potrzeb. Może coś z tych rzeczy masz, a nie potrzebujesz?

Porozmawiaj z ludźmi ze swojego otoczenia o tym, co się dzieje. To właśnie publiczna uwaga jest najbardziej nie w smak państwu i koncernom!

Chcesz nas wesprzeć, ale nie możesz być na miejscu?

Nawet uważając się za antykapitalistów nie unikniemy potrzeb finansowych. Czy to na materiały czy koszty represji, na walkę z kasiarzami będzie potrzebna kasa. Nasze konto czeka, by je napełnić!

Okaż solidarność! Państwo musi zobaczyć, że nie ma do czynienia z jednym małym odizolowanym przedsięwzięciem! Rób solidarnościowe zdjęcia, transparenty i cokolwiek sobie wymarzysz.

Wkurzaj! Vattenfall, policja, leśnicy i firmy ochroniarskie z pewnością nie mogą się doczekać listów, telefonów i faksów.

Lista potrzebnych rzeczy

Śpiwory
Karimaty
Plandeki (najlepiej z oczkami do mocowania)
Mocna taśma klejąca
Sprzęt wspinaczkowy (także używany)
Liny wspinaczkowe
Sznur polipropylenowy
Baniaki
Rękawice robocze (mamy – dzięki:)
Rękawiczki jednorazowe
Gaśnica
Apteczka pierwszej pomocy
Palety
Inne drewno budowlane
Telefony (najchętniej Samsung-Keystone) i zapasowe baterie
Świece
Farby
Akumulatory
Baterie “paluszki” (AA i AAA)
Żywność trwała
Wszelkiego rodzaju narzędzia
Stare namioty

Konto do wpłat

Nazwa konta: Spenden & Aktionen
Numer konta w Niemczech: 92881806
Numer banku w Niemczech (BLZ): 513 900 00
Nazwa banku: Volksbank Mittelhessen
Tytułem: LAUtonomia

IBAN: DE29 5139 0000 0092 8818 06
BIC: VB­MH­DE5FXXX